FAQ Napište nám Registrace Přihlášení Výsledková brána

Naši sponzoři:

Hledání hráče v turnajích:

Zadejte přijmení a jméno hráče (nebo jeho část) a zobrazí se vám jeho účast na turnajích:

CZDA rychlé kontakty:

Czech Darts Association
V Pitkovičkách 11
104 00 Praha 10 - Pitkovice
IČ: 22729101

info@czda.info
info@czda.eu

Přidat do oblíbených:

Přidejte si tuto stránku do oblíbených.

 

CZDA > > > Turnaje > Výsledková listina

MČR - dvojice muži

KD Želiv – Dvojice – 5.6.2010

Pořadí Jméno Klub  
1. Pospíšil Pavel
Pašta Petr
Jablonec Nad Nisou
Hrádek 42
 
2. Navrátil Miloslav
Sedláček Karel
Sepekov
Červený Kostelec
 
3. Navrátil David
Pouchlý Miroslav


 
4. Krejčí Pavel
Kovařík Jaroslav
DC "Black Panthers"
DC "Black Panthers"
 
5. Kostelka Martin
Petlák Zdeněk
Brno
Darts Club
 
5. Kovařík Jaroslav
Brůna Pavel
DC "Black Panthers"
DC "Black Panthers"
 
7. Hoffmann Martin
Červinka Pavel
Beroun
DC Gold Devils
 
7. Wehrenbeg Vít
Novák Jan
Rosice
Rosice
 
9. Borecký Petr
Theml Martin
Ostré hroty
Ostré hroty
 
9. Buřič Jan
Chovančík Rudolf
Praha 8
Žďár nad Sázavou
 
9. Ksandr Václav
Novotný Pavel
Jílové u Prahy
Říčany u Prahy
 
9. Lysáček Stanislav
Kusák Jiří
Pitbull Team Brumov - Bylnice
Brumov
 
13. Dvořák Jiří
Čadek Roman
Praha 5
Praha 2
 
13. Hübner David
Kozel Pavel
Praha 4
Praha 5
 
13. Marvan Jiří
Židlický Zbyněk
Čelákovice
ŠK Lipánci
 
13. Minarovič Oto
Tomek Jaroslav
Praha 9 - Běchovice
Blik Blok
 
17. Chmelík Petr
Humlíček Aleš
Darts Club

 
17. Honsejk Pavel
Přibyl Jiří
Ostré hroty
Ostré hroty
 
17. Materna Petr
Daněk Lukáš
Brno
Darts Club
 
17. Matoušek Martin
Staněk Robert
Rosice
DC Worms
 
17. Príbela Ondřej
Ivaško Michail
Kozáci
Kostelec nad Labem
 
17. Schieferdecker Václav
Čarnecký Jan
Ložisková Mafie Pšov (Záloha)
Brandýs nad Labem
 
17. Ťulpa Richard
Šupák Stanislav
Sparta Jestřabí
Uh. Hradiště
 
17. Vlček Jiří
Sušek Petr
Praha 4

 
25. Číhal Milan
Novák Oleg
Slza Malenovice
Slza Malenovice
 
25. Dobiáš Jan
Peloušek Jiří
Hornet Texas Oilers
Dallas
 
25. Konečný Tomáš
Šafránek Ondřej
CD Tučeň gang
CD Tučeň gang
 
25. Kuchyňka Vladimír
Zumr Roman
Toušeň 52
DC Nikol - Toušeň
 
25. Malík David
Beranec Martin
Tišnov
Darts Rosice
 
25. Rigo Martin
Tihon Jaroslav
Toušeň
DC Nikol - Toušeň
 
25. Rusak Sergej
Brázda Bohuslav

Kozáci
 
25. Šeda Luboš
Zikmund Petr
Ostré hroty
Ostré hroty
 
33. Bláha Petr
Kuk Martin
Blik Blok
Újezd nad Lesy
 
33. Janoušek Pavel
Bafoe Robert
Český Brod
DC Nikol - Toušeň
 
33. Stráník Jan
Blatný Lumír
Praha 8
Praha 8
 
33. Štancl Petr
Novotný Martin
DC "Black Panthers"

 
33. Vinklárek Vladimír
Kutra Jiří
Modré rakety
DC "Black Panthers"
 
33. Zalaba Petr
Sláma Ivan
Darts Club
Brno