FAQ Napište nám Registrace Přihlášení Výsledková brána

Naši sponzoři:

Hledání hráče v turnajích:

Zadejte přijmení a jméno hráče (nebo jeho část) a zobrazí se vám jeho účast na turnajích:

CZDA rychlé kontakty:

Czech Darts Association
V Pitkovičkách 11
104 00 Praha 10 - Pitkovice
IČ: 22729101

info@czda.info
info@czda.eu

Přidat do oblíbených:

Přidejte si tuto stránku do oblíbených.

 

CZDA > > > Turnaje > Výsledková listina

MČR - muži

KD Želiv – Jednotlivci – 5.6.2010

Pořadí Jméno Klub  
1. Hoffmann Martin
Beroun
 
2. Pospíšil Pavel
Jablonec Nad Nisou
 
3. Daněk Lukáš
Darts Club
 
4. Krejčí Pavel
DC "Black Panthers"
 
5. Navrátil Miloslav
Sepekov
 
5. Pašta Petr
Hrádek 42
 
7. Kozel Pavel
Praha 5
 
7. Kyncl Karel
DC Osmek
 
9. Janča Pavel
ŠK Uh. Hradiště
 
9. Kostelka Martin
Brno
 
9. Petlák Zdeněk
Darts Club
 
9. Sedláček Karel
Červený Kostelec
 
13. Benedík Marian
Paradise Mor. Písek
 
13. Kovařík Jaroslav
DC "Black Panthers"
 
13. Ksandr Václav
Jílové u Prahy
 
13. Polách Jaroslav
Ferrari Bar - Kyjov "B"
 
17. Čadek Roman
Praha 2
 
17. Čarnecký Jan
Brandýs nad Labem
 
17. Kopčil Roman
Slza Malenovice
 
17. Kovařík Jaroslav
DC "Black Panthers"
 
17. Procházka Michal
Ferrari bar Kyjov
 
17. Rusak Sergej

 
17. Slezák Vít
Paradise Mor. Písek
 
17. Vinklárek Vladimír
Modré rakety
 
25. Borecký Petr
Ostré hroty
 
25. Brázda Bohuslav
Kozáci
 
25. Brůna Pavel
DC "Black Panthers"
 
25. Červinka Pavel
DC Gold Devils
 
25. Marvan Jiří
Čelákovice
 
25. Novotný Pavel
Říčany u Prahy
 
25. Wehrenbeg Vít
Rosice
 
25. Zalaba Petr
Darts Club
 
33. Buřič Jan
Praha 8
 
33. Dobiáš Jan
Hornet Texas Oilers
 
33. Duffek Robert
ŠK Uh. Hradiště
 
33. Kainer Radek
Kroměříž
 
33. Karel Miroslav
Slza Malenovice
 
33. Kuchyňka Vladimír
Toušeň 52
 
33. Navrátil David

 
33. Novotný Martin

 
33. Peloušek Jiří
Dallas
 
33. Petřivalský Roman
Uh. Ostroh
 
33. Přibyl Jiří
Ostré hroty
 
33. Příkaský Robert
Ferrari Bar - Kyjov "B"
 
33. Schieferdecker Václav
Ložisková Mafie Pšov (Záloha)
 
33. Šilha Martin
ŠK Uh. Hradiště
 
33. Theml Martin
Ostré hroty
 
33. Židlický Zbyněk
ŠK Lipánci
 
49. Bafoe Robert
DC Nikol - Toušeň
 
49. Franěk Adam
Uherský Ostroh
 
49. Honsejk Pavel
Ostré hroty
 
49. Hübner David
Praha 4
 
49. Jandora Pavel
Ferrari Bar - Kyjov "B"
 
49. Konečný Tomáš
CD Tučeň gang
 
49. Kutra Jiří
DC "Black Panthers"
 
49. Matuška Marek
DC Osmek
 
49. Pouchlý Miroslav

 
49. Staněk Robert
DC Worms
 
49. Truhlařík Petr
ŠK Zbrojbar Kostelec "A"
 
49. Ventura René
Praha 4
 
49. Vlček Jiří
Praha 4
 
49. Zikmund Petr
Ostré hroty
 
49. Zumr Roman
DC Nikol - Toušeň
 
49. Žáček Darek
ŠK Uh. Hradiště
 
65. Beranec Martin
Darts Rosice
 
65. Bláha Petr
Blik Blok
 
65. Blatný Lumír
Praha 8
 
65. Chovančík Rudolf
Žďár nad Sázavou
 
65. Číhal Milan
Slza Malenovice
 
65. Janoušek Pavel
Český Brod
 
65. Kubík Jiří
ŠK Zbrojbar Kostelec "A"
 
65. Kuk Martin
Újezd nad Lesy
 
65. Lehnert Jiří
Darts Club
 
65. Lelek Miroslav
Kozáci
 
65. Malík David
Tišnov
 
65. Matoušek Martin
Rosice
 
65. Minarovič Oto
Praha 9 - Běchovice
 
65. Novák Jan
Rosice
 
65. Novák Oleg
Slza Malenovice
 
65. Pavelka Libor
Peklo Hulín
 
65. Príbela Ondřej
Kozáci
 
65. Rechtig Vojtěch
Uh. Ostroh
 
65. Rigo Martin
Toušeň
 
65. Sláma Ivan
Brno
 
65. Stráník Jan
Praha 8
 
65. Sušek Petr

 
65. Šeda Luboš
Ostré hroty
 
65. Štancl Petr
DC "Black Panthers"
 
65. Tihon Jaroslav
DC Nikol - Toušeň
 
65. Tomek Jaroslav
Blik Blok
 
65. Všetečka Ondřej
Kozáci
 
65. Vyoral Milan
ŠK Zbrojbar Kostelec "A"