FAQ Napište nám Registrace Přihlášení Výsledková brána

Naši sponzoři:

Hledání hráče v turnajích:

Zadejte přijmení a jméno hráče (nebo jeho část) a zobrazí se vám jeho účast na turnajích:

CZDA rychlé kontakty:

Czech Darts Association
V Pitkovičkách 11
104 00 Praha 10 - Pitkovice
IČ: 22729101

info@czda.info
info@czda.eu

Přidat do oblíbených:

Přidejte si tuto stránku do oblíbených.

 

CZDA > > > Turnaje > Výsledková listina

MČR - dvojice muži

KD Želiv – Dvojice – 30.4.2011

Pořadí Jméno Klub  
1. Chovančík Rudolf
Čadek Roman
Žďár nad Sázavou
Praha 2
 
2. Peprníček Tomáš
Kyncl Karel
DC Osmek
DC Osmek
 
3. Židlický Zbyněk
Borecký Petr
ŠK Lipánci
Ostré hroty
 
4. Kovařík Jaroslav
Štancl Petr
DC "Black Panthers"
DC "Black Panthers"
 
5. Hoffmann Martin
Hlavatý Tomáš
Beroun
Praha 4
 
5. Zdvíhal Evžen
Lacina Miloš
PRAHA 4
Brno
 
7. Moravec Jiří
Buřič Jan
DC PIRANHA
Praha 8
 
7. Nezdařil Luboš
Wehrenbeg Vít
Rosice
Rosice
 
9. Buchta Martin
Franěk Adam
DC Osmek
Uherský Ostroh
 
9. Kaláb Jan
Novák Jan
Zbraslav u Brna
Rosice
 
9. Skála Walter
Brůna Pavel
DC "Black Panthers"
DC "Black Panthers"
 
9. Zalaba Petr
Šeba Martin
Darts Club
Darts Club
 
13. Dynka Miroslav
Daněk Lukáš
Biskupice U Kolegy "B"
Darts Club
 
13. Janča Pavel
Novotný Martin
ŠK Uh. Hradiště

 
13. Kovařík Jaroslav
Šopf Vladimír
DC "Black Panthers"
DC "Black Panthers"
 
13. Slezák Vít
Petřivalský Roman
Paradise Mor. Písek
Uh. Ostroh
 
17. Číhal Milan
Novák Oleg
Slza Malenovice
Slza Malenovice
 
17. Janoušek Pavel
Přibyl Jiří
Český Brod
Ostré hroty
 
17. Malík David
Kappel Martin
Tišnov
Darts Rosice
 
17. Poc Martin
Blatný Lumír
Praha 8
Praha 8
 
17. Tomek Jaroslav
Hála Jan
Darts Rosice
Darts Rosice
 
17. Trávníček Jaroslav
Vinklárek Vladimír
Modré rakety
Modré rakety
 
17. Vlček Jiří
Novotný Pavel
Praha 4
Říčany u Prahy
 
17. Zikmund Petr
Kalenda Jakub
Ostré hroty
Ostré hroty
 
25. Havlíček Marek
Polišenský Ondřej
Pirates of the Atlantic
Pirates of the Atlantic
 
25. Hruška Vojtěch
Urík Petr
Uh. Ostroh
Slza Malenovice
 
25. Kalenda Roman
Verner Aleš


 
25. Kočí David
Bartek Petr
Praha 8
ŠK Čakostřelci
 
25. Marvan Jiří
Čarnecký Jan
Čelákovice
Brandýs nad Labem
 
25. Matoušek Martin
Abrahámek Dušan
Rosice
DC Mosquitos
 
25. Porubský Pavel
Vaškůj Ondřej
Biskupice U Kolegy
Biskupice U Kolegy
 
25. Vítek Antonín
Matuška Marek
DC Osmek
DC Osmek
 
33. Šeda Luboš
Van Der
Ostré hroty
DC Medvědi