FAQ Napište nám Registrace Přihlášení Výsledková brána

Naši sponzoři:

Hledání hráče v turnajích:

Zadejte přijmení a jméno hráče (nebo jeho část) a zobrazí se vám jeho účast na turnajích:

CZDA rychlé kontakty:

Czech Darts Association
V Pitkovičkách 11
104 00 Praha 10 - Pitkovice
IČ: 22729101

info@czda.info
info@czda.eu

Přidat do oblíbených:

Přidejte si tuto stránku do oblíbených.

 

CZDA > > > Turnaje > Výsledková listina

MČR - muži

KD Želiv – Jednotlivci – 30.4.2011

Pořadí Jméno Klub  
1. Hoffmann Martin
Beroun
 
2. Zalaba Petr
Darts Club
 
3. Kyncl Karel
DC Osmek
 
4. Čarnecký Jan
Brandýs nad Labem
 
5. Borecký Petr
Ostré hroty
 
5. Novotný Martin

 
7. Gutvirt Petr
Praha 10
 
7. Marvan Jiří
Čelákovice
 
9. Čadek Roman
Praha 2
 
9. Malík David
Tišnov
 
9. Moravec Jiří
DC PIRANHA
 
9. Peprníček Tomáš
DC Osmek
 
13. Buchta Martin
DC Osmek
 
13. Kaláb Jan
Zbraslav u Brna
 
13. Matuška Marek
DC Osmek
 
13. Vítek Antonín
DC Osmek
 
17. Buřič Jan
Praha 8
 
17. Hlavatý Tomáš
Praha 4
 
17. Janoušek Pavel
Český Brod
 
17. Pelikán Kamil
Ivančice
 
17. Šeba Martin
Darts Club
 
17. Štancl Petr
DC "Black Panthers"
 
17. Zdvíhal Evžen
PRAHA 4
 
17. Židlický Zbyněk
ŠK Lipánci
 
25. Brůna Pavel
DC "Black Panthers"
 
25. Hruška Vojtěch
Uh. Ostroh
 
25. Janča Pavel
ŠK Uh. Hradiště
 
25. Matoušek Martin
Rosice
 
25. Polišenský Ondřej
Pirates of the Atlantic
 
25. Porubský Pavel
Biskupice U Kolegy
 
25. Urík Petr
Slza Malenovice
 
25. Wehrenbeg Vít
Rosice
 
33. Chovančík Rudolf
Žďár nad Sázavou
 
33. Daněk Lukáš
Darts Club
 
33. Dynka Miroslav
Biskupice U Kolegy "B"
 
33. Franěk Adam
Uherský Ostroh
 
33. Havlíček Marek
Pirates of the Atlantic
 
33. Jandora Pavel
Ferrari Bar - Kyjov "B"
 
33. Kovařík Jaroslav
DC "Black Panthers"
 
33. Lacina Miloš
Brno
 
33. Landt Pavel
Modré rakety
 
33. Matoušek Petr
Jablíčko Letkovice
 
33. Nezdařil Luboš
Rosice
 
33. Novák Oleg
Slza Malenovice
 
33. Novotný Pavel
Říčany u Prahy
 
33. Rožek Petr
ŠK Čakostřelci
 
33. Trávníček Jaroslav
Modré rakety
 
33. Vaškůj Ondřej
Biskupice U Kolegy
 
49. Abrahámek Dušan
DC Mosquitos
 
49. Bartek Petr
ŠK Čakostřelci
 
49. Beranec Martin
Darts Rosice
 
49. Blatný Lumír
Praha 8
 
49. Číhal Milan
Slza Malenovice
 
49. Kappel Martin
Darts Rosice
 
49. Novák Jan
Rosice
 
49. Poc Martin
Praha 8
 
49. Potočný Karel
Modré rakety
 
49. Přibyl Jiří
Ostré hroty
 
49. Skála Walter
DC "Black Panthers"
 
49. Slezák Vít
Paradise Mor. Písek
 
49. Šopf Vladimír
DC "Black Panthers"
 
49. Štěrba Stanislav
Ivančice
 
49. Vlček Jiří
Praha 4
 
49. Zikmund Petr
Ostré hroty
 
65. Kovařík Jaroslav
DC "Black Panthers"
 
65. Petřivalský Roman
Uh. Ostroh
 
65. Vyoral Milan
ŠK Zbrojbar Kostelec "A"